Straplez Abiye Modelleri

Straplez Abiye Modelleri

Straplez Abiye Modelleri Abiye dünyasındaki popülerliğini hiç kaybetmeyen ve farklı detaylarla trend olmaya devam eden straplez abiye modelleri birçok kadının en beğendiği abiye modelleri arasında yer almaktadır. Straplez abiye modelleri arasında en popüler olanlar uzun, kısa ya da yırtmaç detaylı abiyelerdir. Bu tür abiye modellerini hem kendi özel gününüzde hem de sevdiklerinizin özel gününe katılırken düğün, nişan töreni, mezuniyet balosu, davet ve özel bir geceye katılırken giyebileceğiniz Straplez Abiyeler bu tutkunun en iddialı parçalarından biridir. Bayanların davetler için tercih ettiği bir model olan Straplez abiyeler sade, dantelli, tütü ve taşlı, balık etekli modeller, kabarık etekli modelleri ile güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. Straplez abiyelerde Kadın vücudunun en hoş iki bölgesini; omuzları ve göğüs dekoltesini en güzel gösteren abiye olma özelliğini taşıyan bu Straplez Abiye Modellerinde en dikkat edilmesi gereken nokta abiyenin vücudu tam sarmasıdır, kalıbına çok dikkat etmeliyiz. Özellikle bel kısmının beli tam kaplaması gerekmektedir. Üzerinize tam oturmalıdır. Göğüs bölümünün üzerinize tam olması gerekir. Straplez Abiye ne göğsün çok yukarısında ne de göğsün çok aşağısında kalmalıdır.

25

Straplez Abiye Modellerinde iç çamaşırı seçimi çok önemlidir. Kullanılacak olan iç çamaşırıda straplez olması gerekir. Özellikle dekolte kısmı oyulmuş iç çamaşırları tercih edilmelidir. Sırt kısmı açık olan Straplez Abiyeler için ise sırt kısmı olmayan silikon çamaşırlar kullanılmalıdır. Straplez Abiyeniz kısa ise en çok dikkat çekecek yerlerden biri de ayaklarınızdır. Bu yüzden mümkün olduğunca abiyenize uygun renkte bir ayakkabı seçimi yapmalısınız. İnce bantlı stilettolar, sivri burunlu, İnce topuklu, burnu açık topuklu ayakkabılar giymeniz uygun olacaktır. Taşlı veya sade abiye çantalar ile kombin yapmanız şık bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır.

123

Straplez modellerde saç modeli ve kullandığınız takılar özenle seçilmelidir. Straplez Abiye giyerken kolye seçimi çok önemlidir çünkü omuzlarınız açıkta kaldığı için boynunuz direk göze çarpar. Sade bir abiye giyiyorsanız seçeceğiniz şık ve gösterişli bir kolye abiyenizi daha şık bir görünüme kavuşturacaktır. Eğer ki iddialı, gösterişli bir abiye seçimi yaptıysanız abiyenin önüne geçmeyecek zarif, sade bir kolye tercih edebilirsiniz ya da hiç kolye takmayabilirsiniz. Bileklik ve küpe gibi farklı aksesuarlarla da kombini tamamlayabilirsiniz. Straplez Abiye giydiğinizde saçlarınızı enseye yakın düşük topuzlar ya da at kuyruğu yaptırmanız şık olacaktır. Straplez Abiyelerin farklı bir şıklığı vardır. Straplez Abiyeler her kadının dolabında bulunması gereken kıyafetlerden biridir. Aradığınız tüm model, renk ve beden seçeneklerini Abiyefon’ da her zaman bulabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir